Graudiņa/Samoilova “Elite 16” turnīrā Hamburgā zaudē pasaules čempionēm, bet pieveic jaunzēlandietes

17/08/2023 12:00
Nokopēts
Anastasija Samoilova un Tīna Graudiņa

Latvijas duets Tīna Laura Graudiņa/Anastasija Samoilova ceturtdien Vācijas pilsētā Hamburgā ar zaudējumu uzsāka pludmales volejbola profesionālās tūres jeb “Beach Pro Tour” (BPT) “Elite 16” sērijas turnīru, bet otrajā spēlē svinēja uzvaru.

A apakšgrupas pirmajā cīņā Latvijas duets, kas sacensībās izlikts ar devīto numuru, ar 0-2 (20:22, 18:21) piekāpās pasaules čempionēm brazīlietēm Eduardai Santušai Lizboai un Anai Patrisijai Silvai Ramušai (1.).

Apakšgrupas otrajā mačā Latvijas duets ar 2-0 (21:18, 21:13) pieveica jaunzēlandietes Elisu Zeimenu un Olīviju Makdonaldu (16.), kuras pārvarēja kvalifikāciju. Latvietes bija labākas uzbrukumā (26:18), 16 punktus gūstot Graudiņai, un mazāk kļūdījās (9:13), sešreiz kļūdoties Graudiņai, bet jaunzēlandietes vairāk punktu guva ar servi (4:3). Piektdien Latvijas duetam jāspēlē ar Karolinu Solgadu un Barbaru Seišasu (8.).

Sezonas pirmajā posmā Dohā Graudiņa/Samoilova izcīnīja ceturto vietu, tad Brazīlijas pilsētā Uberlandijā ieņēma dalītu piekto vietu, posmā Čehijā neizdevās izkļūt no apakšgrupas, bet Šveices pilsētā Gštadē tika ieņemta devītā vieta.

Turnīrs Hamburgā norisināsies līdz svētdienai.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām