Graudiņa un Kravčenoka tiek kronētas par Eiropas pludmales volejbola karalienēm

Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, sportazinas.com
Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka | Foto: CEV

Latvijas sportistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka piektdien Bulgārijā notikušajā Eiropas volejbola konfederācijas (CEV) noslēguma pasākumā tika kronētas par gada “Pludmales karalienēm”, vēsta Latvijas Volejbola federācija (LVF).

Sofijā notikušajā CEV noslēguma pasākumā Latvijas sportistes šādu godu ieguva pirmo reizi karjerā.

CEV volejbola noslēguma pasākums notiek jau piekto reizi un kļuvis par ikgadēju tradīciju. Tajā tiek apbalvoti labākie Eiropas spēlētāji, treneri un amatpersonas par sezonas sasniegumiem un ieguldījumu volejbola attīstībā.

Gandarījumu par lielisko sezonu un iegūto apbalvojumu neslēpa abas Latvijas sportistes.

“Jūtamies gandarītas un esam priecīgas, ka mūsu padarīto darbu novērtē Eiropas līmenī. Šī mums būs īpaša balva,” stāstīja volejbolistes. “Protams, spilgtākie šīs sezonas mirkļi saistīti ar uzvarām Eiropas čempionātā un olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā. Uzvaras šajos turnīros mums garantēja visu laiku veiksmīgāko kopīgo sezonu, taču vienlaikus mēs pašas neaizmirstam arī sezonas neveiksmīgākos turnīrus Varšavā un Ešpiņu, kuros mums nekas nesanāca un zaudējām daudz spēles.”

“Šie zaudējumi mums ļāva izvērtēt, ko varam un nevaram, kā arī ļāva atrast pareizo ritmu un saprast pareizās sajūtas un mentalitāti, ar kādu jāaizvada spēles laukumā. Maskavā un Ķīnā tas mums izdevās, uz laukuma jutāmies perfekti.”

Spēlētājas arī nedaudz ieskicēja nākamo sezonu mērķus: “Tagad līdz novembrim mums bija pilnīga atpūta no treniņiem. Par cik esam izpildījušas lielāko mērķi – iekļūt olimpiskajās spēlēs, šobrīd esam uzstādījušas sev jaunu – nākamsezon paaugstināt mūsu komandas vietu pasaules rangā. Tāpat komandai pievienojies fiziskās sagatavotības treneris Andris Eikens un jau novembrī pamazām liksim pamatus sezonai,” norādīja sportistes.

Graudiņa un Kravčenoka šajā sezonā nedaudz negaidīti triumfēja Eiropas čempionātā, ieguva devīto vietu Pasaules čempionātā un, uzvarot Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā, pārrakstīja Latvijas volejbola vēsturi kā pirmā valsts sieviešu pludmales volejbola komanda, kas kvalificējusies olimpiskajām spēlēm.

Pasaules rangā Latvijas sportistes ieņem 22.vietu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par