Gražuļa 17 punkti neglābj Trento komandu no zaudējuma un sezonas beigām

21/05/2023 23:51
Andrejs Gražulis

Latvijas basketbolists Andrejs Gražulis svētdien guva 17 punktus Itālijas A sērijas ceturtdaļfināla ceturtajā mačā, taču ar to nepietika Trento “Dolomiti Energia” komandas uzvarai, kas ļautu turpināt sezonu. Trento basketbolisti mājās ar 81:82 (27:19, 12:25, 20:26, 22:12) zaudēja Tortonas “Derthona” vienībai, kas sērijā līdz trīs uzvarām guva virsroku ar 3-1.

Gražulis, spēlējot 32 minūtes, realizēja četrus no sešiem divpunktu metieniem, divus no trīs tālmetieniem un trīs no četriem soda metieniem, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, pieļāva divas kļūdas, trīsreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja četras piezīmes, iekrāja 16 efektivitātes koeficienta punktus un pozitīvu +/- rādītāju (+2).

Mājiniekiem 23 punktus guva un astoņas bumbas zem groziem izcīnīja Mateo Spanjolo. Uzvarētājiem 21 un 20 punkti bija Semajam Kristonam un Maikam Daumam.

Trento klubs ar 15 uzvarām 30 spēlēs pamatturnīrā ieņēma sesto vietu. Pagājušajā sezonā par Itālijas čempioni kļuva Milānas “AX Emporio Armani Olimpia”.