Gražulim 13 punkti zaudējumā Itālijas kausa ceturtdaļfinālā

17/02/2022 22:15
Andrejs Gražulis

Latvijas basketbolists Andrejs Gražulis ceturtdien guva 13 punktus Itālijas kausa ceturtdaļfināla spēlē, tomēr viņa pārstāvētā Triestes “Allianz” komanda cieta zaudējumu. Triestes basketbolisti savā laukumā ar rezultātu 82:94 (23:21, 13:25, 17:25, 29:23) piekāpās Tortonas “Bertram Derthona” basketbolistiem, kuri turpinās cīņu turnīra pusfinālā.

Gražulis laukumā pavadīja 26 minūtes, kurās guva 13 punktus, tostarp precīzi raidot vienīgo tālmetienu, un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.  Viņš bija trešais rezultatīvākais savā komandā aiz Eidriena Benksa, kurš sakrāja 21 punktu un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, un Lukas Kampograndes, kurš guva 15 punktus un izcīnīja divas atlēkušās bumbas.

Tortonas kluba rindās rezultatīvākais bija Džei Pī Makura ar 23 punktiem un Maiks Daums ar 22 punktiem.