Greckis un Ovečkins mērosies spēkiem “NHL 20” labdarības spēlē

Aleksandrs Ovečkins, Veins Greckis, sportazinas.com
Aleksandrs Ovečkins un Veins Greckis | Foto: NHL/NBC

Pasaules hokeja leģenda Veins Greckis un tagadējā superzvaigzne Aleksandrs Ovečkins aizvadīs virtuālo labdarības maču videospēlē “ 20”.

Mačs 23. aprīlī plkst. 3:00 pēc Latvijas laika tiks translēts Vašingtonas “Capitals” kanālā spēļu straumēšanas platformā “Twitch”. Mača laikā ikviens varēs ziedot finansiālus līdzekļus, kas tiks novirzīti cīņai ar koronavīrusu Covid-19.

Greckis pret Ovečkinu aizvadīs sēriju līdz trīs uzvarām “Xbox One” spēļu konsolē. Grecka komandas biedrs būs viņa 19 gadu vecais dēls Tristans, bet Ovečkinam asistēs profesionāls e-sportists Džons “JohnWayne” Kasagranda.

“Skaidrs, ka es esam mazliet labāki uz slidām un ar nūju rokās, nevis ar spēļu konsoles kontroleri, taču tas nav būtiski,” ironizēja Greckis.

“Līdz šim bijušas ļoti daudz sarunas par NHL gūto vārtu rekordu, tādēļ starp mums ir izveidojusies jauka saikne,” sacīja Greckis. “Domāju, ka mēs varam izdarīt kaut ko tādu, ko cilvēki skatītos un savākt naudu tiem, kam tā nepieciešama.”

59 gadus vecais Greckis ir NHL rekordists gūtajos vārtos. Viņš karjeras laikā iemeta 894 golus, bet 34 gadus vecajam Ovečkinam ir 706 precīzi metieni. Krievu uzbrucējs ir astotajā vietā labāko vārtu guvēju sarakstā un lai atkārtotu Grecka rekordu, viņam ir jāgūst vēl 188 vārti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par