Grieķijas treneris: Izlašu spēlēs būtu jāatļauj pieteikt 14 spēlētājus

19/08/2022 17:06
Dimitris Itudis, www.sportazinas.com

Grieķijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Dimitris Itudis medijiem paudis savas domas par FIBA turnīros pastāvošo komandas sastāva lielumu. Viņaprāt, pašlaik esošais 12 spēlētāju limits būtu jāmaina uz 14.

Šī gada Eiropas čempionāts sāksies jau pēc nepilnām divām nedēļām, 1. septembrī. Komandas joprojām aizvada pārbaudes mačus gatavošanās procesā meistarsacīkstēm. Grieķijas speciālists pirms turnīra sākuma nācis klajā ar paziņojumu, kas, iespējams, nākotnē patiešām varētu tikt ieviests.

“Ir svarīgi, lai šis noteikums mainītos. Izlasēm FIBA turnīros jābūt pieejamiem 14 spēlētājiem. Mēs tikai tagad ejam ārā no pandēmiju ēras, sacensību līmenis lielākajā daļā turnīru ir ļoti augsts, tāpat ir traumu un noguruma faktors. Nav godīgi, ja komandai traumas dēļ ir 11 spēlētāji. Un es nevaru iedomāties iemeslu, kāpēc man nebūtu 14 pieejamo spēlētāju. FIBA pieņem lēmumus, pamatojoties uz sporta veida progresu. Kādreiz bija desmit spēlētaju limits, tagad ir 12, un domāju, ka ir pienācis laiks šo noteikumu mainīt uz 14 spēlētājiem. Basketbols  progresē, un es patiešām uzskatu, ka šai izmaiņai ir spēcīgs arguments,” sacīja Itudis.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām