“Grieķu frīks” labo rekordu un ieved “Bucks” otrajā kārtā (VIDEO)

23/04/2019 08:21

Bucks – Pistons

Grieķu basketbola superzvaigzne Jannis Adetokunbo pirmdien ar izcilu sniegumu kaldināja viņa pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Milvoki “Bucks” uzvaru.

Milvoki vienība ar 127:104 NBA izslēgšanas spēļu pirmās kārtas ceturtajā mačā uzveica Detroitas “Pistons”, sērijā svinot pārliecinošu panākumu ar 4-0.

Adetokunbo šajā mačā guva 41 punktu, kas ir viņa karjeras rekords izslēgšanas spēlēs. Vēl viņš tika pie deviņām atlēkušajām bumbām un četriem blokiem. “Bucks” rindās 18 punktus pievienoja Kriss Midltons, bet 16 punkti Ērika Bledso kontā.

Savukārt “Pistons” rindās 26 punktus guva Redžī Džeksons, bet vēl 22 punktus pievienoja Bleiks Grifins. Vēl ar “double-double” izcēlās Andrē Dramonds, kuram 15 punkti un 12 atlēkušās bumbas.

Zīmīgi, ka Detroitas komanda teju visu pirmo puslaiku bija vadībā, bet “Bucks” izrāvienu veica spēles izskaņā un pēdējā ceturtdaļā nodrošināja uzvaru.

Otrajā kārtā “Bucks” tiksies ar Bostonas “Celtics” vienību.

Rockets – Jazz

Vēl citā mačā Hjūstonas “Rockets” ar 91:107 piekāpās Jūtas “Jazz”. Līdz ar to Hjūstonas vienība nespēja vēl sasniegt otro kārtu, jo rezultāts sērijā šobrīd vēsta 3-1 par labu “Rockets”.

Uzvarētāju rindās šajā mačā 31 punktu guva Donovans Mičels, bet 23 punkti Džeja Kraudera rēķinā. Vēl ar “double-double” izcēlās Rikijs Rubio (18 punkti un 11 rezultatīvas piespēles), Roiss O’Nīls (11 punkti un 11 atlēkušās bumbas) un Deriks Feivorss (12 punkti un 11 atlēkušās bumbas).

Savukārt “Rockets” sastāvā Džeimss Hārdens guva 30 punktus, bet pieredzējušais Kriss Pols pievienoja 23 punktus. Vēl Ēriks Gordons tika pie 16 punktiem, bet 13 punkti Entonija Leona Takera rēķinā.

Uzvaras gadījumā “Rockets” otrajā kārtā spēkosies ar pašreizējās čempiones Goldensteitas “Warriors” un Losandželosas “Clippers” dueļa uzvarētāju. Šajā sērijā rezultāts ir 3-1 “Warriors” labā.