Grifina un Džordana ”double-double” neglābj ”Clippers” no zaudējuma (VIDEO)

05/11/2017 00:40
nba, sportazinas

Šovakar Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) pēc Latvijas laika agro spēli aizvadīja Losandželosas ”Clippers” un Memfisas ”Grizzlies” komandas. Losandželosa savās mājās tikai neilgu spēles laiku pirmajā trešdaļā bija vadībā, bet pārējā laikā pārsvars bija Memfisai, kas rezultātā atnesa uzvaru viesos 113:104.

Uzvarētāju komandas sastāvā neviens no spēlētājiem neguva double-double, bet septiņi spēlētāji guva 10 vai vairāk punktu. Mača laikā Memfisa rotēja tikai deviņus spēlētājus un rezultātā visvairāk punktus sameta Maiks Konlijs (22), atlēkušās bumbas vislabāk lasīja Brendans Raits (9) un visvairāk rezultatīvās piespēles brālīgi sadalīja Taireke Evanss un Mario Čalmerss ( katram 4).

Kamēr Memfisas īsā sastāva spēlētāji minūtes sadalīja visai līdzīgi, ”Clippers” rindās izteikti vairāk spēlēja pamatsastāva piecinieks. Visvairāk punktus sameta Bleiks Grifins, kurš izcēlās arī ar double-double (30 p. +11 atl. b.). Otrs labākais punktu guvējs bija Patriks Beverlijs ar 23 punktiem, bet double-double savā kontā ieskaitīja arī Deandrē Džordans (12 p. +10 atl.b.)

”Clippers” tas bija tikai otrs zaudējums šosezon un līdz šim demonstrētais sniegums Losandželosas komandai ļāvis atrasties piektajā vietā Rietumu konferencē. Tikmēr ”Grizzlies” izcīnīja sesto uzvaru deviņās spēlēs un Rietumu konferencē ieņem otro vietu. Jāatzīmē, ka identiska uzvarēto-zaudēto spēļu bilance pagaidām ir pašreizējai čempionei Goldensteitas ”Warriors”.