Grifins par laiku “Cavs” komandā: Nevēlējos tur palikt ne par kādu naudu..

Deivids Grifins, sportazinas.com
Deivids Grifins | Foto: The New York Times

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņūorleānas “Pelicans” viceprezidents pastāstījis par laiku, kad viņš darbojās citas vienības Klīvlendas “Cavaliers” organizācijā.

Grifins laikā no 2010. līdz 2017. gadam darbojās “Cavs” vienībā gan kā viceprezidents basketbola operācijās, gan arī kā ģenerālmenedžeris. 2014./15. gada sezonā balsojumā par NBA gada labākā administratīvā darba veicēju viņš ierindojās otrajā pozīcijā.

Šogad Grifins kļuva par daudzsološās “Pelicans” komandas viceprezidentu basketbola jautājumos, taču laikā ar “Cavaliers” komandu viņš 2016. gadā triumfēja NBA, gadu vēlāk šo vienību pametot.

Tobrīd klubā spēlēja vienības superzvaigzne Lebrons Džeimss un līdz ar to bija liels spiediens uz to, ka sastāvs ir jābūvē ap Lebronu. “Viss, ko mēs darījām, bija tik neorganiski un neilgtspējīgi,” medijam “Sports Illustrated” atklāja Grifins. “Godīgi sakot, tas nebija jautri un es jutos nožēlojami.”

“Brīdī, kad triumfējām NBA, es skaidri zināju, ka komandu drīzumā atstāšu. Nebija pilnīgi nekādas iespējas, ka es palikšu “Cavaliers” un nebija svarīgi, kādu naudu man piedāvātu,” noteica Grifins. “Pēc titula izcīnīšanas vairs neskatījos spēles un man vairs nepatika basketbols. Man bija tik milzīgs spiediens uz titula izcīnīšanu, ka es zaudēju prieku strādāt.”

“Es vienmēr esmu vēlējis komandu veidot kā ģimeni,” atzina Grifins, kurš pēc darba “Cavs” organizācijā darbojās “NBA TV” kanālā kā basketbola analītiķis, atgūstot prieku strādāt. Šobrīd viņam ir iespēja “basketbola ģimeni” izveidot Ņūorleānas komandā.

Daudzsološajai “Pelicans” komandai šajā starpsezonā pievienojās Losandželosas “Lakers” talanti Lonzo Bols, Brendons Ingrams un Džošs Hārts, kuri tika iegūti Entonija Deivisa maiņā. Tāpat draftā ar pirmo numuru tika izraudzīts Zions Viljamsons, kā arī ar zemākiem numuriem talantīgie Džeksons Heiss un Nikeils Aleksandrs-Vokers.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par