Grigorenko vēlriez pamet NHL un noslēdz KHL neraksturīgi garu līgumu ar CSKA

03/07/2021 11:54

27 gadus vecais krievu uzbrucējs Mihails Grigorenko vēlreiz pametis Nacionālo hokeja līgu (NHL) un atgriezies Kontinentālajā hokeja līgā (KHL). Grigorenko noslēdzis KHL netipiski garu trīs gadu kontraktu ar Maskavas CSKA vienību, kurā viņš veiksmīgi spēlējis jau iepriekš.

Grigorenko aizvadītajā sezonā bija vārtsargu Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka komandas biedrs Kolumbusas “Blue Jackets” sastāvā. Šīs vienības rindās viņš 32 mačos sakrāja 12 punktus, no kuriem četri bija vārtu guvumi. Pēc NHL sezonas viņš spēlēja Krievijas izlases sastāvā pasaules čempionātā, bet šobrīd parakstījis jaunu kontraktu ar CSKA.

Grigorenko jau 2017. gadā pameta NHL, lai dotos uz KHL. Trīs sezonās Krievijā viņš vienreiz kopā ar CSKA triumfēja Gagarina kausa izcīņā, bet tad 2020. gadā nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus NHL. Sezona Kolumbusā viņam nebija pārāk veiksmīga, tādēļ hokejists izvēlējās atgriezties sev komfortablajā CSKA vienībā.

NHL draftā 2012. gadā Grigorenko tika izvēlēts ar augsto 12. numuru. Togad ar 14. numuru Bufalo “Sabres” izvēlējās arī Zemgu Girgensonu, kurš atšķirībā no Grigorenko ir spējis kļūt par stabilu NHL hokejistu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…