Grīns: Mums ir jāatrod iespējas kā uzvarēt arī bez Duranta

Dreimonds Grīns, Sportazinas.com
foto: nba.com

Nacionālajā basketbola asociācijā () aizvadīta ceturtā fināla spēle, kurā Toronto “Raptors” izbraukumā ar 105:92 pieveica pēdējo divu sezonu čempionus Goldensteitas “Warriors”, tādējādi nonākot vienas uzvaras attālumā līdz titula izcīnīšanai, jo sērijā līdz trīs uzvarām šobrīd rezultāts ir 3-1 par labu Kanādas klubam.

Laukumā pēc viena mača izlaišanas atgriezās “Warriors” viens no līderiem , kurš guva 28 punktus.

“Trauma neiespaidoja manu sniegumu. Kā jau esmu teicis iepriekš – šis ir fināls. Mums ir gara sezona, kurā jāaizvada 100 un vairāk spēles. Kādā brīdī ķermenis to var neizturēt, bet neviens tev par to līdzi nejutīs. Ir jāatdod sevi visu, jādodas laukumā un jādemonstrē labākais sniegums. Tikai tad var cerēt uz uzvaru,” sacīja Tomsons.

Viņu slavēja arī “Warriors” galvenais treneris : “Klejs bija lielisks. Ar savainotu kāju izdarīt to, ko viņš izdarīja – tas ir neticami. Arī [Kevins] Lūnijs sevi pierādīja. Viņš noteikti aizvadīja labu spēli, ja skatāmies pēc statistikas. Abi šie puiši ir īsteni kareivji un ar viņiem lepojos. Diemžēl, ar to nepietika, lai komanda izcīnītu uzvaru.”

Iepriekš tika ziņots, ka Lūnijam šī sezona ir beigusies, taču ārsti pēc medicīniskajām pārbaudēm secinājuši, ka pāris spēļu aizvadīšana nekādi nepasliktinās viņa gūto savainojumu, tādēļ centra spēlētājs nolēmis doties laukumā un spēlēt caur sāpēm.

“Warriors” vēl aizvien ir jāaiztiek bez sava rezultatīvākā spēlētāja Kevina Duranta, kurš iedzīvojās savainojumā pirms vairāk nekā mēneša Rietumu konferenes pusfināla piektajā spēlē pret Hjūstonas “Rockets”.

Savs viedoklis par to bija arī Dreimondam Grīnam: “Ja runājam par KD [Duranta iesauka], pastāvēja cerība, ka viņš varētu atgriezties ierindā jau no sērijas sākuma. Cerība nav zudusi, mēs aizvien ceram, ka viņš mums kādā brīdī spēs palīdzēt. Redzēsim, vai tas notiks. Mēs nepieņemam gala lēmumu vai viņš dosies laukumā vai nedosies. Pie velna, viņš pats to nepieņem! Viņa ķermenis viņam pateiks vai viņš varēs spēlēt vai nē. Ja viņš varēs spēlēt – lieliski. Ja nevarēs, tad mums jebkurā gadījumā ir jāatrod iespējas kā uzvarēt nākamo spēli.”

Nākamā finālsērijas spēle norisināsies naktī uz pirmdienu Torono laukumā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par