Grīns atstāj Džordanu otrajā vietā un par visu laiku labāko nosauc Lebronu

04/12/2022 20:29
Nokopēts
Lebrons Džeimss un Dreimonds Grīns

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Goldensteitas “Warriors” spēlētājs Dreimonds Grīns šovā “Throwing Bones” atklājis savu visu laiku labāko spēlētāju topu, pirmajā vietā ierindojot Losandželosas “Lakers” zvaigzni Lebronu Džeimsu.

Šova segmentā par līgas lieliskākajiem basketbolistiem Grīns savā TOP 5 izvēlējās Džeimsu, Maiklu Džordanu, Kobe Braientu, Stefenu Kariju un Šakilu O’Nīlu. Grīns savu izvēli, novērtējot Lebronu augstāk nekā Džordanu, skaidroja ar “Lakers” spēlētāja ilgo karjeru un spēju pieveikt izcilas komandas, kā piemēru minot sevis pārstāvēto “Warriors” komandu 2016. gadā.

“Lebrons debitēja 2003. gadā un pēc diviem gadiem viņš jau bija līgas labākais spēlētājs. 2020. gadā viņš joprojām bija NBA labākais basketbolists. Vienalga, kāda ēra ir bijusi, viņš vienmēr ir bijis augšgalā. Kad paskatāmies uz komandām, kuras viņš ir aizvedis līdz titulam vai līdz finālam – Džordanam nebija jāpieveic līgas vēsturē vislabāk nokomplektētā komanda, vai katru gadu ar tādu jāsatiekas. Lebronam ir tādas prasmes, kādas visā NBA vēsturē nav bijušas nevienam citam spēlētājam,” Džeimsu slavēja Grīns.

Grīns un Džeimss savstarpējos mačos ir tikušies 40 reizes, 25 mačos uzvaras svinot Grīnam, bet 15 – Lebronam. Abi zvaigžņotie basketbolisti savus spēkus savstarpēji NBA finālsērijās ir mērojuši četras reizes. Lebrons ar “Cavaliers” komandu 2016. gadā veica fantastisku atspēlēšanos no 1-3 un triumfēja sērijā, kamēr Grīns čempiontitulu virs galvas cēla 2015., 2017. un 2018. gadā.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām