Grīns: Kobe man teica – “Ja tu sagaidi, ka cilvēki tevi sapratīs, tu jau būsi pazudis”

Dreimonds Grīns, Sportazinas.com
foto: nba.com

Nacionālās basketbola asociācijas () čempionu Goldensteitas “Warriors” uzbrucējs pastāstījis kā leģendārais Kobe Braients viņam palīdzējis dodot padomus kā uztvert kritiku.

Grīns tika kritizēts un pat izsmiets sociālajos tīklos par viņa darbībām uz laukuma, kad viņš pretiniekiem sitis pa kājstarpi.

“Es ar viņu runāju, kad visapkārt bija tā jezga par to, ka es apzināti sitot saviem pretiniekiem pa kājstarpi. Tobrīd jutos ļoti nomākts. Es piezvanīju Kobem un teicu: “Visi šie mēsli mani nogalina. Cilvēki mani tur par tādu personu, kāds es neesmu. Viņi nāk man klāt un prasa vai es speciāli speru saviem pretiniekiem. Bet es nekad nevienam speciāli tā nedarītu. Tās visas ir muļķības,” iesāk Grīns.

“Un Kobe man atbildēja – “Ja tu sagaidi, ka cilvēki tevi sapratīs, tu jau būsi pazudis.” Un tas bija labākais, ko esmu dzirdējis. Viņš man lika apjaust, kāpēc cilvēki mani nesaprot. Es biju līdz galam koncentrējies vienīgi uzvarai. Tik ļoti, cik vien ļoti var. Kā vispār kāds mani var saprast, kā es jūtos un ko tas man prasa, lai sasniegtu visu, ko esmu sasniedzis un uz ko eju? Tas notiek pavisam citā līmenī, ko visi vienkārši nevar saprast,” sarunā GQ atzina divkārtējais NBA čempions.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par