Grīns: Man ir grūti spēlēt pret vājām komandām, jo nevaru sevi motivēt

07/10/2022 15:12
Nokopēts
Dreimonds Grīns

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Goldensteitas “Warriors” spēlētājs Dreimonds Grīns šovā “Uninterrupted: The Shop” atzinis, ka viņam ir grūti sevi motivēt uz spēlēm pret lejasgala komandām.

“Vienmēr esmu motivēts spēlēt pret labākajiem – Lebronu Džeimsu vai Janni Adetokunbo. Dzīvoju tādu spēļu dēļ. Man grūti spēlēt pret vājām komandām [Grīns izmantoja necenzētu vārdu],” teica basketbolists, piekrītot, ka viena no šīm vienībām ir Sakramento “Kings”. “Vai arī tagadēja Oklahomasitijas “Thunder”. Ceru, “Kings” kļūs labāki šosezon. Kā man sevi motivēt otrdienas mačos pret vājām komandām, ja esmu nospēlējis tik daudz svarīgu maču?” neizpratnē ir basketbolists.

Iepriekš vēstīts, ka Grīnam “Warriors” treniņā izcēlās strīds ar Džordanu Pūlu, kura rezultātā viņus bija nepieciešams izšķirt. Abi basketbolisti iesaistījās fiziskā konfliktā, viens otru grūstot, bet tad Grīns izlēma situāciju atrisināt ar sitienu Pūlam. Tajā pašā laikā ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovskis raksta, ka Pūls pēc Grīna sitiena nav guvis nekādus savainojumus.

Grīns “Warriors” rindās spēlē kopš 2012. gada un viņa NBA karjerā šī ir vienīgā komanda. Ar Goldensteitas vienību amerikānis četras reizes kļuvis par NBA čempionu.

“Warriors” treniņā izceļas asumi, komanda sodīs Grīnu

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām