Grīns: Nedomāju, ka Lenarda pievienošanās “Clippers” bija pārsteigums

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Losandželosas “Lakers” pārstāvis uzskata, ka Kavai Lenarda pievienošanās Losandželosas “Clippers” nav bijis pārsteigums. 

Jau vēstījām, ka Lenards šajā vasarā pievienojās Losandželosas “Clippers” komandai. Abas puses vienojās par līgumu uz trim sezonām, kuru laikā uzbrucējs nopelnīs 103 miljonus ASV dolāru (92,4 miljoni eiro).  

“Visi zināja, ka viņš vēlas doties uz Losandželosu, taču tas būtu bijis lielāks pārsteigums, ja Kavai būtu pieņēmis citādāku lēmumu,” izteicās Lenarda kādreizējais komandas biedrs. 

Grīns turpināja izteikt savu viedokli: “Es nevarēju iedomāties, ka viņš mēģinātu apvienoties ar Lebronu Džeimsu un Entoniju Deivisu. Šāds lēmums neatbilsti Kavai personībai.” 

“Lakers” basketbolists komentēja: “Ja viņš atgrieztos Toronto “Raptors” rindās, domāju, ka viņš vēlētos, lai saglabājas viss komandas kodols, taču nedomāju, ka tas bija pārsteigums, ka viņš devās mājās.” 

Lenards pērn bija Toronto “Raptors” līderis izslēgšanas spēļu turnīrā un palīdzēja komandai izcīnīt pirmo čempiontitulu vienības vēsturē. Kavai tika nosaukts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju, 24 izslēgšanos mačos sakrājot vidēji 30,5 punktus, 9,1 atlēkušās bumbas un 3,9 rezultatīvās piespēles.  

Šajā sezonā Lenards septiņās pamatturnīra spēlēs caurmērā guvis 29 punktus, izcīnījis 8,1 atlēkušo bumbu, atdevis 5,4 rezultatīvās piespēles, pārtvēris 2,1 bumbu un bloķējis 1,1 pretinieku metienus. 

Tikmēr Grīns šajā sezonā astoņos mačos atzīmējies ar gūtiem 9,8 punktiem, izcīnītām trijām atlēkušajām bumbām un pārtvertām 1,5 bumbām. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par