Grīns par saķeršanos ar Bīlu: ko man vajadzēja darīt?

28/10/2017 21:16

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubam Goldensteitas “Warriors” naktī uz sestdienu (pēc Latvijas laika – red.) ar rezultātu 120:117 izdevās uzvarēt Vašingtonas “Wizzards”, tomēr uzvara nav tā, par kuru lielākoties tiek runāts pēc aizvadītās spēles.

Iepriekš ziņojām, ka “Warriors” un “Wizzards” savstarpējās spēles pirmajā ceturtdaļā izcēlās asumi starp “Warriors” uzbrucēju Dreimondu Grīnu un “Wizzards” aizsargu Bredliju Bīlu, kā rezultātā abiem basketbolistiem nācās pamest spēli jau spēles sākumā.

Pēc spēles NBA oficiālajā mājaslapā publicēts “Warriors” uzbrucēja komentārs par notikušo spēles epizodi.

“Nezinu, ko man darīt, ja kāds man divas reizes iesit pa seju. Mums jau kopš bērnības māca, ka to nedrīkst atļaut. Ko man vajadzēja darīt?” sacīja Grīns.

“Ir vēsture starp mani un NBA. Tas ir vienīgais iemesls, kāpēc tiku izraidīts no spēles,” basketbolists noraidīja savu iespējamo vēsturi ar Bīlu, kā rezultātā varētu būt notikusi saķeršanās.

Grīnam šī bija jau otrā spēle šajā sezonā, kuru basketbolists nav aizvadījis līdz galam, tomēr pirmajā gadījumā Grīns spēli pameta priekšlaicīgi, jo sajuta sāpes ceļgalā.

Savukārt Bīls savai komandai par notikušo atvainojies pēc pirmā puslaika, kā arī pēc spēles. Aizsargs norādījis, ka viņam vajadzētu demonstrēt labākas līdera dotības un kontroli pār savām darbībām laukumā.