Grīziņkalnā norisināsies cīņa par Eirotūres čempionu titulu 3v3 futbolā

21/05/2024 13:51
Nokopēts

Jau divus gadus “Ghetto Football” komanda ir rīko turnīrus Eiropas lielākajās pilsētās, meklējot spēcīgākās ielu futbola komandas “vecajā kontinentā”.  Jau nākamnedēļ, 29. maijā no plkst. 18:00 Grīziņkalnā norisināsies Eirotūres Superfināls, kurā par čempiona titulu cīnīsies labākās komandas no Horvātijas, Ungārijas, Austrijas, Vācijas, Nīderlandes, Beļģijas, Dānijas un Latvijas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ghetto Football (@ghettofootball)

Cīņa par Eiropas ielu futbola karaļa titulu vārda tiešajā nozīmē būs karsta, jo Grīziņkalna asfaltu satricinās elites komandas. Piemēram, “Pannahouse” no Dānijas, kas ir viena no titulētākajām ielu futbola komandām pasaulē, viņi arī pērn ieguva “Ghetto Football” Pasaules kausu. Sīvu konkurenci dāņiem izrādīs “Inter Klessheim FC” no Austrijas, kuri pagājušajā gadā tika kronēti par pasaules čempioniem prestižajā Red Bull Four 2 Score turnīrā. “Inter Klessheim FC” ir daļa no “Kings of Klessheim” organizācijas, kura tiks pārstāvēta ar vēl divām austriešu komandām – “Poschis Jungs” un “Underrated”. 

No Berlīnes uz Rīgu brauks zināmākā Vācijas komanda – “Balkan MIX”, kuri uzvarēja Berlīnes turnīrā.  Savukārt no Hamburgas kvalifikācijas Grīziņš uzņems trīs komandas – turnīra uzvarētājus “Dream Team” no Belģijas un divas Vācijas pārstāves “Team Fiend” un “Bambis”. 

No Ungārijas turnīra kvalificējusies komanda “FOGDMEGASOROM”, savukārt no skaistās Horvātijas pilsētas Džakovas redzēsim komandu “DNDD”. Rīgā pirmoreiz spēlēs komanda no Kopenhāgenas “SPEEDY”, bet Nīderlandi pārstāvēs “El Jackson”. 

““Ghetto Football” kustība iedvesmo cilvēkus visā pasaulē. No mums piemēru ņem ne tikai Eiropā, bet arī tālākās valstīs. Piemēram, Japānā, Ķīnā, ASV pat Kolumbijā un daudzās citās valstīs. Kopā ar 50 partneriem esam nodibinājuši Starptautisko Ielu futbola asociāciju un mums ir globāli plāni trīs pret trīs futbola popularizēšanai globālā mērogā,” saka “Ghetto Football” līderis Antons Semeņaks.

2023. gadā “Ghetto Football” rīkoja astoņus turnīrus septiņās Eiropas pilsētās. Labākās komandas 29. maijā būs redzamas Superfinālā Rīgā. No Latvijas turnīrā piedalīsies komanda “Amatieri”, bet vēl divas komandas tiks noskaidrotas šo trešdien Grīziņkalnā “Ghetto Football” otrajā posmā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.02
4.11
1.55
6.77
4.41
1.47
5.52
3.51
1.71
2.69
-
1.42
1.24
5.75
12.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām