Grīzmans: Šobrīd esmu vienā līmenī ar Ronaldu un Mesi

Antuāns Grīzmans, sportazinas.com
Antuāns Grīzmans Foto: EPA/RODRIGO JIMENEZ

Aizvadītā Pasaules kausa uzvarētājs Francijas izlases sastāvā Antuāns Grīzmans sarunā ar AS atklājis, ka viņš meistarības līmenī šobrīd liekams vienā kategorijā ar futbola superzvaigznēm Lionelu Mesi un Krištianu Ronaldu.

“Vai es šobrīd atrodos vienā līmenī ar Ronaldu un Mesi? Domāju, ka jā. Uz futbolu var raudzīties no dažādiem skatpunktiem. Protams, neesmu tāda tipa spēlētājs, kādi ir Kilians Mbapē, Mesi vai Ronaldu. Vienlaikus arī saprotu, ka pats varu spēlēt vēl labāk. Vēlos turpināt augt meistarībā un uzvarēt.”

27 gadus vecais uzbrucējs jauno sezonu iesācis ne tikai kā Pasaules čempions, bet arīdzan kā UEFA Eiropas līgas un Superkausa ieguvējs Madrides “Atletico” sastāvā. Aizvadītajās četrās “La Liga” spēlēs Grīzmans izcēlies ar vienu precīzu raidījumu un divām rezultatīvām piespēlēm.

“Varu attīstīt savas spēles lasīšanas prasmes, papildināt savu uzbrukuma arsenālu, kā arī būt labāks piespēlētājs, kad spēle notiek mūsu aizsardzības zonā. Uzskatu, ka esmu spējīgs gūt vēl vairāk vārtus un izpildīt vairāk rezultatīvas piespēles. Neesmu spēlētājs, kurš sezonā gūs 50 vārtus, taču komandas panākumu vārdā esmu gatavs palīdzēt un laukumā dot, cik vien nepieciešams.”

Neskatoties uz lielisko sezonu, Grīzmans netika nominēts nedz UEFA gada spēlētāja, nedz arī FIFA gada spēlētāja balvai. Līdzīgs liktenis piemeklēja arī viņa komandas biedrus Francijas izlases sastāvā.

“Tas nav no mums atkarīgs. Patiešām žēl, ka FIFA balvai netika nominēts neviens spēlētājs no Pasaules kausa ieguvējas sastāva. Aizvadījām lielisku turnīru, un visa komanda bija pelnījusi šo atzinību. Vienlaikus uzskatu, ka prestižāka atzinība ir “Ballon d’Or” (izdevuma France Football pasniegtā “Zelta bumba” gada labākajam spēlētajam pasaulē – aut.). Paturēšu prātā šo balvu. Nākamos trīs mēnešus laukumā izlikšu sevi par visiem 100%, un tad jau redzēs, kas no tā iznāks.”

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par