“Grizzlies” gatava aizmainīt otro drafta izvēli, ja kāda komanda nāks klajā ar spēcīgu piedāvājumu

Temetriuss Morants, sportazinas.com
Foto: Sporting News

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Memfisas “Grizzlies” ir gatava aizmainīt pirmās kārtas otro izvēli šonakt gaidāmajā draftā, ja tā saņems jaudīgu piedāvājumu no kādas citas līgas vienības.

Naktī uz piektdienu NBA risināsies drafts, kurā pirmā izvēle ir Daira Bertāna pārstāvētajai Ņūorleānas “Pelicans”, bet otrā un trešā attiecīgi “Grizzlies” un Ņujorkas “Knicks”.

Zināms, ka “Pelicans” ar pirmo numuru izvēlēsies Djūkas Universitātes spīdekli Zionu Viljamsonu, kamēr otrais numurs pirmsdrafta prognozēs ir Marejas Štata universitātes zvaigznei Temetriusam Morantam, bet trešais citam Djūkas Universitātes pārstāvim Rovanam Beretam.

Kā ziņo medija SYN apskatnieks Aiens Beglijs, vairākas komandas ir izrādījušas interesi par otro izvēli, kuru varētu iegūt maiņas darījumā ar “Grizzlies”, tomēr šīs pašas vienības tajā pašā laikā sapratušas, ka Memfisa ir apmierināta ar otro izvēli.

Pēc Beglija pieejamās informācijas “Grizzlies” likusi pārējām komandām noprast, ka tā gatava aizmainīt otro izvēli tikai tad, ja uz galda tiks nolikts nopietns piedāvājums.

Tikmēr “Knicks” nometnē pašlaik tiek pieņemts, ka klubs ar trešo numuru izvēlēsies Beretu, tomēr daži komandas pārstāvji uzskata, ka veiksmīgāka karjera varētu izveidoties saspēles vadītājam Dariusam Garlandam, kuram tiek prognozēta ceturtā vai piektā izvēle draftā.

Neskatoties uz to, citi līgas avoti Beglijam pavēstījuši, ka tas ir tikai atsevišķu cilvēku viedoklis un draftēts tiks Berets. Zīmīgi, ka trešā numura pozīcijā “Knicks” sastāvā jau ir talantīgais Kevinss Nokss, kurš tika draftēts pērn. Berets ir šīs pašas pozīcijas spēlētājs.

Jaunās zvaigznes dodas iekarot NBA – ko sagaidīt no šī gada drafta?

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par