Gudļevska pārstāvētā “Crunch” komanda sasniedz AHL finālu

28/05/2017 09:50
Sirakjūsas Crunch AHL - Sportazinas.com

Joprojām rezervē sēdošā Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Sirakjūsas “Crunch” komanda sestdien sasniedza Amerikas Hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas finālu, kamēr Latvijas uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētajai Sanhosē “Barracuda” vienībai noslēdzās sezona.

“Crunch” vienība mājās ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) apspēlēja Providensas “Bruins”, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-1.

“Crunch” pamatvārtsargs Maiks Makena atvairīja 27 no 28 pretinieku metieniem un tika nosaukts par cīņas otro zvaigzni, kamēr par pirmo zvaigzni tika atzīts divus vārtus iemetušais Korijs Konakers, kurš piecas minūtes pirms pamatlaika beigām arī izcēlās ar uzvaras ripu.

Izslēgšanas turnīrā Gudļevskis laukumā bijis tikai vienā spēlē, uz ledus pavadot 38 minūtes, kuru laikā palika nepārspēts.

Finālsērijā, kas sāksies nākamajā piektdienā, “Crunch” spēkosies ar Grendrepidsas “Griffins” hokejistus, kas savā pusfinālā ar 4-1 apspēlēja “Barracuda”.

Šīs sērijas piektajā mačā “Barracuda” sestdien savā laukumā ar 2:4 (0:2, 1:1, 1:1) piekāpās “Griffins” hokejistiem. Jevpalovs atgriezās savas komandas sastāvā, tomēr protokolā neatzīmējās.

Jevpalovs šajā sērijā piedalījās trijos no pieciem mačiem, bet 11 izslēgšanas turnīra cīņās Latvijas uzbrucējs palika bez rezultativitātes punktiem, savācot negatīvu lietderības koeficientu -1.

Kā vēstīts, izslēgšanas turnīra pirmo kārtu nepārvarēja regulārā čempionāta uzvarētāja Vilksbāres/Skrentonas “Penguins”, ko pārstāv latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers. Pēc sezonas beigām viņš pievienojās Latvijas izlasei un piedalījās pasaules čempionātā. Līdz pat pēdējais kārtai “Penguins” un “Barracuda” cīnījās par uzvaru AHL regulārajā čempionātā, noslēgumā panākumu izcīnot Vilksbāres/Skrentonas klubam.