Gudļevskim rezultatīva piespēle un zaudējums AHL mačā; Jevpalovs izkaujas

05/12/2016 09:23
Kristers Gudļevskis Tampabejas

Ņujorka, 5.dec., LETA. Latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis svētdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā, taču piedzīvoja zaudējumu, kamēr uzbrucējs Ņikita Jevpalovs izkāvās.

Gudļevska pārstāvētā Sirakjūsas “Crunch” komanda svētdien izbraukumā ar 2:4 (0:1, 0:0, 2:3) piekāpās Hēršijas “Bears” vienībai.

Kopumā Gudļevskis aizvadīja neveiksmīgu maču, jo atvairīja tikai deviņus no 12 pretinieku komandas metieniem, bet ceturto ripu “Bears” pēdējā minūtē raidīja jau tukšos viesu vārtos.

Tiesa, latvietis izcēlās ar vārtsargiem neraksturīgu rezultativitātes punktu, kad trešās trešdaļas sākumā palīdzēja Janni Gurdē izvirzīt “Crunch” vadībā ar 2:1. Viesu komanda uzvaru gan nenosargāja un piedzīvoja zaudējumu.

Gudļevskis šosezon 11 spēlēs vidēji ielaidis 3,03 ripas un atvairījis 86,9% pretinieku metienu.

Tikmēr Jevpalova pārstāvētā Sanhosē “Barracuda” svētdien izbraukumā ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) pārspēja Sanantonio “Rampage”.

Latvijas hokejists šajā mačā veica vienu metienu pa vārtiem, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Savukārt jau māca 58.minūtē Jevpalovs izvicināja dūres ar “Rampage” hokejistu Semu Žardīnu, par to nopelnot piecas soda minūtes.

Latvijas uzbrucējs šosezon 16 mačos izcēlies ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Zaudējumu cietusi Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins”, kas viesos ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Sentdžonsas “IceCaps”, tomēr Bļugers vēl joprojām šosezon nav bijis pieteikts mačiem.

AHL regulārā čempionāta kopvērtējumā pašlaik “Penguins” komanda ar 31 punktu 21 mačā ir Atlantijas divīzijas un visas līgas līdere. Tikmēr Ziemeļu divīzijas vadībā ar 26 punktiem 20 mačos ir “Crunch” komanda, bet Klusā okeāna divīzijā “Barracuda” ar 19 punktiem 16 spēlēs atrodama ceturtajā pozīcijā.