Gudļevskim zaudējums AHL mačā

08/11/2017 20:36

Šovakar agrāk kā ierasts norisinājās spēles Amerikas hokeja līgā (AHL), bet Kristera Gudļevska pārstāvētā Bridžportas “Sound Tigers” ar 4:2 izbraukumā atzina “Phantoms” komandas pārākumu.

Ņujorkas “Islanders” fārmklubs spēli iesāka pārliecinoši un pirmo trešdaļu nosledza ar divu vārtu pārsvaru – 2:0, tomēr otrāja trešdaļā Gudļevskis tika pārspēts trīs reizes. Trešajā trešdaļā latviešu vārtsargs kapitulēja vēl reizi. Pēdējās minūtēs mūsu vārtsargs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr salauzt spēli “Sound Tigers” vairs neizdevās.

Gudļevskis laukumā pavadīja 57:26 minūtes un atvairīja 23 no 27 pretinieku metieniem.

Šajā sezonā šī Gudijam bija sestā spēle AHL laukumos. Kopumā, latviešu vārtsargam esot vārtos, piedzīvoti trīs zaudējumi un izcīnītas trīs uzvaras.

Latviešu vārtsargs Ņujorkas “Islanders” organizācijas paspārnē nonāca šovasar, kad neilgi pēc kārtējā līguma noslēgšanas ar Tampabejas “Ligthning” tika aizmainīts. Līgums ar “Islanders” Gudļevskim ir spēkā uz šo sezonu.