Gudļevskis atgriežas laukumā, bet neglābj no neveiksmes

11/05/2017 11:32

Latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis trešdien pirmo reizi izgāja laukumā šīs sezonas Amerikas Hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņā, taču viņa pārstāvētā Sirakjūsas “Crunch” piedzīvoja neveiksmi.

Austrumu konferences pusfināla ceturtajā spēlē “Crunch” izbraukumā ar 2:3 (1:3, 1:0, 0:0) piekāpās Toronto “Marlies” hokejistiem, kas tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām panākusi neizšķirtu 2-2.

Viesu rindās šo spēli uzsāka Maiks Makena, kuram pirmā trešdaļa bija ļoti neveiksmīga, jo viņš atvairīja tikai 12 no 15 pretinieku metieniem. “Crunch” pēc pirmajām 20 minūtēm bija nonākusi iedzinējos ar 1:3, bet pēc tam laukumā devās Gudļevskis, kurš iepriekš šosezon Kaldera kausā vēl nebija spēlējis. Latvietis divu periodu laikā tā arī palika nepārspēts, atvairot visus 14 pretinieku metienus, taču viesiem neizdevās atspēlēties un tika piedzīvots zaudējums.

Makena šosezon Kaldera kausa izcīņā astoņās spēlēs vidēji ielaidis 2,81 ripu un atvairījis 89,5% pretinieku metienus.

Šo sēriju “Crunch” iesāka ar divām uzvarām pēc kārtas, taču tagad piedzīvotas divas neveiksmes.

Rietumu konferences pusfināla sērijas trešajā mačā uzvaru guvusi uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Sanhosē “Barracuda”, kas viesos ar 4:3 (1:1, 0:1, 2:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Sandjego “Gulls” vienību, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1.

Jevpalovs šim mačam nebija pieteikts.

Tikmēr izslēgšanas turnīra pirmo kārtu nepārvarēja regulārā čempionāta uzvarētāja Vilksbāres/Skrentonas “Penguins”, ko pārstāv latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers. Viņš jau pievienojies Latvijas izlasei un piedalās pasaules čempionātā. Līdz pat pēdējais kārtai “Penguins” un “Barracuda” cīnījās par uzvaru AHL regulārajā čempionātā, noslēgumā panākumu izcīnot Vilksbāres/Skrentonas klubam.