Gudļevskis atvaira 32 metienus komandas panākumā

11/12/2019 22:48

Panākumu Vācijas hokeja spēcīgākajā līgā (DEL) izcīnījis Kristers Gudļevskis un viņa pārstāvētā Brēmerhafenas “Fischtown Pinguins” izbraukumā ar 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) pārspēja Krēfeldes “Penguins” komandu.

Komandas panākumu 26 gadus vecais vārtsargs kaldināja ar 32 atvairītiem sāncenšu metieniem. Krēfeldes hokejisti Gudļevski pārspēja pirmā perioda vidū, kad realizēja skaitlisko vairākumu, bet otru ripu iemeta spēles pēdējā minūtē.

Brēmerhafenas komandas, kurā spēlē hokejisti no astoņām dažādām valstīm, rindās ar vārtu guvumiem izcēlās slovēnis Jans Urbas, norvēģis Stefans Esplands, kā arī amerikānis Korijs Kvirks.

Gudļevskis līdz ar to Vācijā aizvadītajās trijās spēlēs ticis pie divām uzvarām, bet vienu reizi piedzīvojis neveiksmi.

Brēmenhafenes komanda pacēlusies uz 5.vietu turnīra kopvērtējumā.

Jau ziņots, ka līgums ar Gudļevski, kurš sezonu sāka Rīgas “Dinamo”, parakstīts līdz šīs sezonas beigām. “Esmu priecīgs, ka man būs iespēja sevi pierādīt tik spēcīgā līgā kāda ir DEL. Pēc sarunām ar vadību jūtu, ka esmu pieņēmis pareizo lēmumu. Ceru, ka varēšu palīdzēt “pingvīniem”,” atklāja pats vārtsargs.