Gudļevskis atvaira 43 metienus, taču Austrijas hokeja līgā debitē ar zaudējumu

17/10/2020 13:20

Austrijas Hokeja līgā ar zaudējumu piektdien debitēja Kristers Gudļevskis, kura pārstāvētā Fillahas EC VSV savā laukumā ar 3:5 (1:1, 2:2, 0:2) piekāpās Sēkešfehērvāras “Fehervar AV19”.

Gudļevskis tika galā ar 43 pretinieku raidījumiem, pēdējai ripai mājinieku “cietoksnī” ielidojot, kad latviešu vārtsargs bija devis vietu sestajam laukuma spēlētājam.

Fillahas EC VSV ar trim punktiem sešās spēlēs ieņem pēdējo 11.vietu līgā, kurā vēl spēlē arī pa vienam Itālijas, Ungārijas un Slovākijas klubam.

Cituviet piektdien Šveices augstākajā līgā vārtus guva Latvijas hokejisti Toms Andersons un Deniss Smirnovs, bet uzvarēt izdevās vien Andersona pārstāvētajai vienībai.

Langnavas “Tigers” mājās ar 3:2 (0:0, 1:2, 1:0 1:0) papildlaikā pieveica “Ambri-Piotta”.

Andersons 23.minūtē guva mača pirmos vārtus, bet uzvaru vairākumā 11 sekundes pirms papildlaika beigām guva Eriks Branstrems.

Andersons astoņās minūtēs un 39 sekundēs laukumā realizēja savu vienīgo metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar +/- rādītāju viens.

Viņa komandasbiedrs uzbrucējs Rihards Melnalksnis laukumā pavadīja 28 sekundes vairāk un arī nopelnīja +/- rādītāju viens. Viņam arī viens bloķēts metiens un trīs no sešiem uzvarēti iemetieni.

Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette” izbraukumā pagarinājumā ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:0, 0:1) zaudēja Rapersvīles “Jona.

Smirnovs vairākumā atklāja rezultātu mača 25.minūtē, bet uzvaras vārtus mājiniekiem pagarinājuma 37.sekundē iemeta Romans Červenka.

Laukumā pavadītajās 15 minūtēs un 45 sekundēs Latvijas hokejists četrreiz meta pa mājinieku vārtiem, uzvarēja divos no trim iemetieniem un reizi bloķēja pretinieku metienu, minūti un 54 sekundes spēlējot vairākumā.

Tikmēr aizsargs Smons nospēlēja vien minūti un 43 sekundes, citos statistikas rādītājos neizceļoties.

Rezultativitātes punktu ar rezultatīvu piespēli nopelnīja arī Ronalds Ķēniņš “Lausanne” uzvarā viesos pār “Zug” – 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).

Ķēniņš 19.minūtē piespēlēja Korijam Emertonam uzvaras vārtu guvumā un nopelnīja +/- rādītāju viens..

Laukumā pavadītajās 11 minūtēs un 42 sekundēs Latvijas hokejists minūti un 13 sekundes spēlēja vairākumā.

Lozannas hokejisti ar 12 punktiem sešās cīņās ir otrie. “Servette” ar deviņiem punktiem piecās spēlēs ieņem piekto vietu, kamēr “Tigers” četros dueļos iekrājusi trīs punktus un ierindojas 11.pozīcijā 12 komandu vidū.

Iepriekšējā sezonā Šveices augstākā līga noslēdzās pēc regulārā čempionāta. Otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā, taču Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas turnīra ceļazīmes saņēma piecas labākās komandas.