Gudļevskis ielaiž trīs ripas IIHF Čempionu līgas duelī

06/10/2021 21:12
Kristers Gudļevskis

Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis trešdien atvairīja 19 pretinieku metienus Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas mačā, taču viņa pārstāvētā Bratislavas “Slovan” Čehijā cieta zaudējumu. “Slovan” izbraukumā ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) piekāpās Čehijas vienībai Tršinecas “Ocelārži”. Gudļevskis atvairīja 19 no 22 metieniem, kapitulēdams pēc mājinieku metieniem 24., 41. un 50.minūtē mazākumā. “Slovan” piecās spēlēs pie punktiem nav tikusi, ieņemot pēdējo vietu F grupā.

Šišļaņņikova un vārtsarga Vora pārstāvētā Ukrainas vienība Doņeckas “Donbass” mājās ar 3:4 (0:3, 1:0, 2:1) piekāpās Klāgenfurtes KAC. Voris palika uz rezervistu soliņa, bet Šišļaņņikovs divreiz meta pa vārtiem, nopelnot +/- rādītāju -1. “Donbass” G grupā ar pieciem punktiem piecās spēlēs ieņem trešo vietu.

Vīgnera pārstāvētā Francijas komanda Ruānas “Dragons” G grupas mačā mājās ar 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) apspēlēja Rungstedas “Seier Capital” no Dānijas. Vīgners 15 minūtēs un septiņās sekundēs laukumā vienreiz meta pa viesu vārtiem. “Dragons” grupā ar septiņiem punktiem piecās spēlēs ieņem otro vietu.

Vēl vienā spēlē Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Šveices “Lausanne” mājās ar 2:5 (0:1, 2:2, 0:2) zaudēja Manheimas “Adler” no Vācijas. Ķēniņš vienreiz meta pa viesu vārtiem un nopelnīja +/- rādītāju -1. Ar pieciem punktiem piecās spēlēs lozannieši ieņem trešo vietu turnīra tabulā.

Čempionu līgā spēlē 32 komandas, kas sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām vienībām katrā. Pamatturnīrs noslēgsies 13.oktobrī, kad katra komanda būs grupā aizvadījusi pa sešām spēlēm. Pēc tam sāksies izslēgšanas turnīrs, kura kulminācija būs 2022.gada 1.martā, kad iecerēts fināls.

2020./2021.gada sezonā Covid-19 pandēmijas dēļ turnīrs netika izspēlēts. 2019./2020.gada sezonā CHL finālā Gēteborgas “Frolunda Indians” ar 3:1 uzvarēja Hradeckrālovas “Mountfield”, kuras sastāvā bija Oskars Cibuļskis. Turnīrs pirmo reizi notika 2014./15.gada sezonā. Tajā līdz šim nekad nav spēlējušas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības.