Gudļevskis ielaiž trīs vārtus trešajā periodā, Bičevskis iemet golu pret Freibergu

08/12/2019 20:03

Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis aizvadījis otro spēli savas jaunās komandas Brēmerhafenas “Fischtown Pinguins” rindās, piedzīvojot zaudējumu Vācijas spēcīgākās līgas (DEL) mačā pret “Ingolstadt” hokejistiem.

Viesos spēlējošie “Pinguins” piekāpās ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:0, 3:1), bet 26 gadus vecais Gudļevskis atvairīja 23 no 27 pretinieku metieniem.

Trīs vārtus Gudļevskis ielaida, kad komanda spēlēja mazākumā.

Jau vēstījām, ka sezonas ievadā no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba atlaistais vārtsargs iepriekšējā nedēļā debitēja Brēmerhafenas komandas rindās. Gudļevskis parakstījis līgumu ar komandu līdz šīs sezonas beigām.

Savukārt Rihards Bukarts spēlēja 14:06 minūtes “Dusseldorf” komandas zaudējumā ar 1:2 pret Straubingas “Tigers” komandu. Latviešu uzbrucējs ar rezultatīvām darbībām neatzīmējās, bet divas minūtes pavadīja uz noraidīto soliņa.

Spēles Čehijas ekstralīgā aizvadījuši vairāki Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi. Guntis Galviņš laukumā pavadīja 19:09 minūtes Trīņecas “Ocelari” uzvarā ar 5:2 pār Pilzenes “Škoda”. Galviņš pa pretinieku vārtiem izdarīja trīs metienus, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Māris Bičevskis izcēlās ar vārtu guvumu “Mlada Boleslav” zaudējumā ar 3:6 Zlīnas “Berani” komandai, kuru pārstāv Ralfs Freibergs. Bičevskis laukumā pavadīja 13:42 minūtes, ar savu sezonas pirmo vārtu guvumu izceļoties pirmajā periodā.

Latviešu uzbrucējs pa pretinieku vārtiem meta vienu reizi, izdarīja vienu spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja 9 no 18 iemetieniem. Bičevskis spēli noslēdza ar neitrālu lietderību. Savukārt Freibergs izcēlās ar rezultatīvu piespēli, laukumā pavadot 20:35 minūtes. Pa vārtiem latviešu aizsargs meta trīs reizes, bet spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Panākumu izcīnīja Roberts Bukarts un Frenks Razgals, kuru pārstāvētā Ostravas “Vitkovice” komanda izbraukumā ar 2:0 pārspēja bez Oskara Cibuļska spēlējošo Hrādeckraloves “Mountfield”. Bukarts laukumā pavadīja 20:51 minūtes, bet pa vārtiem meta divas reizes. Razgals laukumā pavadīja tikai 3:52 minūtes, spēles protokolā neatzīmējoties.