Gudļevskis: Ja kāds man septembrī teiktu, ka šī sezona tā izvērtīsies, es tam neticētu

02/05/2024 22:56
Nokopēts
Kristers Gudļevskis

Latvijas hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis savā “Instagram” kontā dalījies iespaidos par aizvadīto sezonu Vācijas līgas (DEL) komandā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Jau vēstīts, ka Gudļevska pārstāvētā komanda, kurā arī par vārtsargu treneri strādā Edgars Lūsiņš, pagājušajā nedēļā DEL finālsērijā ar 1-4 atzina Berlīnes “Eisbaren” pārākumu. Neskatoties uz neveiksmi, pingvīni tāpat aizvadīja fantastisku sezonu, pirmo reizi kluba vēsturē sasniedzot DEL finālsēriju, tostarp viens no šī sasnieguma galvenajiem autoriem bija tieši Gudļevskis.

31 gadu vecais latvietis tika atzīts par DEL regulārā čempionāta labāko vārtsargu, palīdzot “Fischtown Pinguins” triumfēt pamatturnīrā. Gudļevskis regulārajā čempionātā laukumā devās 45 spēlēs, kurās viņš atvairīja 91,4% metienu un ielaida vidēji 2,09 ripas, kamēr 14 “play-off” cīņās viņš atvairīja 92,1% pretinieku raidījumu un ielaida caurmērā 2,16 ripas.  Jāpiemin, ka Gudļevskis pārstāvēs Brēmerhāfenes vienību arī nākamsezon, jo viņš pērn ar komandu parakstīja divu gadu līgumu.

“Man vajadzēja pāris dienas, lai sagremotu šīs lieliskās sezonas beigas. Ja kāds man septembrī teiktu, ka viss tā izvērtīsies, es tam neticētu. Man ir prieks būt daļai no tik ciešas, ģimeniskas un azartiskas džeku grupas,” rakstīja Gudļevskis.

“Es vēlos pateikties “Fischtown Pinguins” organizācijai par uzticēšanos, Edgaram Lūsiņam par smago darbu treniņos un neticamajiem Brēmerhāfenes faniem. Dzirdot jūs ilgi un skaļi skandinām “vicemeister, vicemeister” [vicečempioni, vicečempioni] būs manas karjeras labāko atmiņu sarakstā. Uz tikšanos nākamsezon!”

Šodien Gudļevskis pievienojās Latvijas izlases treniņnometnei, valstsvienībai turpinot gatavošanos pasaules čempionātam, kas no 10. līdz 26. maijam norisinās Čehijā. Gudļevskim gaidāmais pasaules čempionāts var kļūt par sesto viņa karjerā.

Piecelties pēc karjeras kritieniem un atgriezties virsotnēs – Gudļevska ceļš no NHL līdz dominancei Vācijā

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.1
13.6
27.21
1.27
7.03
10.94
6.82
5.77
1.43
1.63
4.92
4.92
2.75
3.1
2.3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām