Bļugeram uzvara; Gudļevskis palīdz “Sound Tigers” atspēlēties, bet zaudē

07/02/2018 09:15

Latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” komanda trešdien izcīnīja uzvaru Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, svinēdama ceturto panākumu pēc kārtas.

“Penguins” viesos ar rezultātu 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) pārspēja Springfīldas “Thunderbirds” vienību.

Bļugers šajā mačā pie rezultativitātes punktiem netika. Viņš vienu reizi meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latviešu uzbrucējs šosezon 45 spēlēs guvis 12 vārtus un veicis 14 rezultatīvas piespēles.

Aizvadot agru vakara izbraukuma spēli Amerikas hokeja līgā (AHL), zaudējumu pret Hārtfordas “Wolf Pack” spēles papildlaikā ar 4:5 (0:3, 0:1, 4:0, 0:1) piedzīvoja Kristera Gudļevska pārstāvētā Bridžportas “Sound Tigers”.

Spēli Ņujorkas “Islanders” fārmkluba vārtos iesāka somu vārtsargs Kristofers Gibsons, kurš spēles pirmajās divpadsmit minūtēs atvairīja vien trīs no sešiem pretinieku metieniem, kā rezultātā spēlē nācās iesaistīties Gudļevskim.

Otrajā trešdaļā vienus vārtus ielaida arī latviešu vārtsargs, bet noslēdzošajā trešdaļā “Sound Tigers” izdevās atspēlēties no četru vārtu deficīta. Sākotnēji perioda trešajā minūtē tika gūti divi vārti ar 26 sekunžu starpību, bet atlikušos divus vārtus Gudļevska komandas biedri guva spēles pamatlaika noslēdzošajās divās minūtēs 42 sekunžu laikā.

Papildlaika ceturtajā minūtē Latvijas izlases vārtsargu pārspēja Raiens Sprouls, panākot 4:5 “Wolf Pack” labā.

Gudļevskis šajā spēlē laukumā pavadīja nepilnu 51 minūti, kuru laikā tika galā ar 16 no 18 metieniem.

Vārtsargs šosezon 21 spēlē izcīnījis sešas uzvaras, vidēji ielaižot 2,70 ripas un atvairot 89,5% metienu.

AHL kopvērtējumā “Sound Tigers” ar 47 spēlēs izcīnītiem 53 punktiem ir piektajā vietā Atlantijas divīzijā, kamēr uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” ar 60 punktiem 44 spēlēs ieņem pirmo pozīciju.

Tikmēr Klusā okeāna divīzijā rezultatīvā uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Barracuda” ar 46 punktiem 43 mačos ir septītā starp astoņām vienībām, bet vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas “Monsters” ar 35 punktiem 44 cīņās ieņem pēdējo, septīto, pozīciju Centrālajā divīzijā.