Gudļevskis pievienojies “Kurbada” treniņiem

Kristers Gudļevskis, sportazinas.com
Kristers Gudļevskis | Foto: "Dinamo" Rīga/R.Volonts

Bez kluba esošais Latvijas izlases vārtsargs , lai uzturētu sevi formā, pievienojies Latvijas čempionāta komandas “Kurbads” treniņiem, pavēstījusi vienība.

Kā zināms, 27 gadus vecais vārtsargs sezonu iesāka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” rindās, tomēr pēc neveiksmīgā sezonas sākuma līgums ar hokejistu tika lauzts.

Šajā sezonā “Dinamo” vārtos Gudļevskis stājās deviņās spēlēs, caurmērā atvairot 86,3 procentus sāncenšu metienu, bet savos vārtos ielaižot vidēji 3,45 ripas spēlē.

“Dinamo” komanda pēc Gudļevska atlaišanas noslēdza līgumus ar diviem ārzemju vārsargiem: krievu Andreju Makarovu un čehu Aleksanderu Salāku.

“Dinamo” komandu Gudļevskis pārstāvēja arī iepriekšējā sezonā, kad laukumā devās 31 spēlē. Sezonas laikā vārtsargs zaudēja pirmā numura pozīciju Krievijas pārstāvim Timuram Biļalovam. Pēc sezonas Kristeram ar komandu noslēdzās līgums, bet vasarā puses vienojās par jauna kontrakta noslēgšanu vēl uz vienu sezonu.

Iepriekš vēstīts, ka starpsezonā par Gudļevski nopietnu interesi izrādījušas arī citas KHL komandas, bet tuvu bijusi pāreja uz Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kur par galvenā trenera asistentu strādā Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par