Gudļevskis spēlē pārliecinoši un atvaira 40 metienus

19/01/2020 18:01

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis atvairīja 40 no 41 sāncenšu metiena, bet viņa pārstāvētā Vācijas spēcīgākās līgas DEL komanda Brēmerhavenas “Fishtown Pinguins” ar 1:2 (0:1, 0:1, 0:0, 0:0) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Volfsburgas “Grizzlies” komandai.

Gudļevskis vienīgos vārtus spēlē ielaida cīņas otrajā periodā, kad mājās spēlējošie Volfsburgas hokejisti realizēja skaitlisko vairākumu.

Pēcspēles metienu sērijā Gudļevskis atvairīja divus no četriem “bullīšiem”, kamēr viņa komandas biedri spēja realizēt tikai vienu izgājienu pret pretinieku vārtsargu.

Kopvērtējumā Brēmerhavenas komanda saglabāja sesto pozīciju, kamēr Volfsburgas vienība ieņem devīto vietu.

Savukārt uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā “Dusseldorf” komanda ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) savu skatītāju priekšā pārspēja Straubingas “Tigers” hokejistus.

Bukarts spēlēja komandas ceturtajā uzbrucēju trijniekā, laukumā pavadot mazliet vairāk nekā 14 minūtes (4:28 vairākumā), kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bukarts šajā sezonā aizvadījis 34 spēles, izceļoties ar 13 rezultativitātes punktiem: septiņi vārtu guvumi un sešas piespēles.