Gudļevskis: Tā arī jāspēlē papildlaikā

17/09/2019 10:58

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” vārtsargs Kristers Gudļevskis intervijā komandas preses dienestam komentēja vienības sniegumu mačā pret Habarovskas “Amur”.

Jau ziņots, ka vakar rīdzinieki pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, svinot uzvaru papildlaikā pār “Amur” ar 4:3. Spēles laikā “Dinamo” bija vadībā ar 2:0, bet trešajā periodā nonāca iedzinējos ar 2:3. Četrarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Miķelis Rēdlihs panāca neizšķirtu, bet overtaimā aizsargs Uvis Balinskis izrāva uzvaru.

Rīdzinieku vārtu drošība bija uzticēta Gudļevskim, kurš atvairīja 31 no 34 metieniem. “Interesanta spēle gan skatītājiem, gan mums,” viedokli pauda hokejists. “Liela cīņa, prieks, ka mēs parādījām lielisku raksturu un spējām vinnēt,” turpināja vārtsargs.

Papildlaikā “Dinamo” palika mazākumā un pa rīdzinieku vārtiem tika izdarīti četri metieni. “Čaļi pārtvēra piespēles, es atvairīju metienus. Tā arī jāspēlē papildlaikā,” situāciju komentēja Gudļevskis.

Ar trīs panākumiem sešos mačos “Dinamo” ieņem astoto vietu Rietumu konferencē. Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs savās mājās 18. septembrī pret Jaroslavļas “Lokomotiv”.