Gudļevskis: Tagad sāksies īstais darbs, jo Hārtlijs ir pievienojies izlasei

Kristers Gudļevskis vārtos, sportazinas.com
Foto: Latvijas Hokeja federācija

Trešdien Latvijas vīriešu hokeja izlase savā laukumā, gatavojoties pasaules čempionātam, ar 2:4 (2:0, 0:1, 0:3) piekāpās spēcīgajai Krievijas izlasei.

Pēc spēles sarunā ar “Sportazinas.com” Latvijas valstsvienības vārtsargs atzina: “Tīri labi spēlējām pirmo reizi šādā sastāvā šogad. Domāju, ka parādījām cienīgu spēli pret ļoti labu komandu.”

Kristers dalījas iespaidos par savu sniegumu mačā: “Nepaveicās otrajos zaudētajos vārtos, bet visumā fiziski jūtos labi. Kopumā savu sniegumu vērtēju kā diezgan labu.”

“Tagad sākas tas īstais darbs, jo galvenais treneris ir pievienojies izlasei. Treniņos strādājam pie daudz un dažādām niansēm. Viss paliek arvien nopietnāk, jo tuvojas pasaules čempionāts,” gatavošanos pasaules čempionātam komentēja Gudļevskis.

Kristers atklāja, kas jāuzlabo ceturtdienas mačā pret Krieviju: “Otrajā mačā pret Krieviju noteikti jācenšas uzlabot komunikāciju ar aizsargiem, kad dods laukā no vārtiem un spēlēju ar nūju. Principā viss ir jāuzlabo, bet tieš spēle ar nūju šodien piekliboja.”

“Nedomāju, ka pārāk zaudējām. Pieļauju, ka Krievijas izlase paši nebija gaidījuši, ka tik ātri nonāks zaudētājos ar divu vārtu deficītu. Mēs laikam sākām spēlēt nedaudz vairāk piesardzīgi un viņi sāka riskēt. Viņiem izveidojās vairāk momenti un savas iespējas arī realizēja,”

Ceturtdien abas komandas tiksies atkārtoti, mačam sākoties plkst. 18.30.

Pārbaudes spēļu ciklu Latvija iesāka pagājušajā nedēļā, kad izbraukumā vispirms ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja Franciju, bet pēc tam šai pašai izlasei piekāpās ar 0:2.

Pēdējās pārbaudes spēles Latvijas nacionālajai valstsvienībai paredzētas 3. un 4. maijā izbraukumā pret Šveici.

Pasaules čempionāts Slovākijā sāksies 10. maijā, bet Latvijas valstsvienība Bratislavā tiksies ar Austrijas, Šveices, Itālijas, Čehijas, Krievijas, Zviedrijas un Norvēģijas nacionālajām izlasēm. Iekļūstot četru labāko komandu pulkā, izlase garantēs dalību ceturtdaļfinālā.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par