Gudļevskis turpina būt līmenī un palīdz “MoDo” izcīnīt uzvaru “Allsvenskan” pusfināla spēlē

01/04/2023 22:11
Kristers Gudļevskis

Zviedrija

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas jeb “Allsvenskan” pusfināla sēriju ar panākumu sāka Ērnšeldsvīkas “MoDo” ar Kristeru Gudļevski sastāvā. “MoDo” savā laukumā ar 4:2 pārspēja “Mora” un sērijā izvirzījās vadībā ar 1-0.

Panākumu ar teicamu sniegumu kaldināja arī Gudļevskis, kurš atvairīja 19 no 21 jeb 90,5% metienu. Septiņās “play-off” spēlēs latviešu ripu ķērājs ielaidis vidēji 2,38 ripas, kas ir ceturtais labākais rādītājs līgā, kā arī viņš ticis galā ar 89,8% metieniem. Jāpiemin, ka ceturtdaļfinālā “MoDo” pieveica Renāra Krastenberga pārstāvēto Stokholmas AIK.

Tikmēr Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā “Orebro” sestdien Šellefteo ar uzvaru uzsāka Zviedrijas augstākās līgas (SHL) pusfināla sēriju. “Orebro” izbraukumā ar 5:2 pārspēja Šellefteo AIK un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

Ābols uz ledus bija 16 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā viņš vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja deviņos no 14 iemetieniem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un sakrāja +/- rādītāju -1. Marenis bija pieteikumā, bet laukumā nedevās. Divas pēdējās ripas Erebrū hokejisti raidīja jau tukšos vārtos.

Slovākija

Mihalovces “Dukla” Slovākijas čempionāta pusfinālā ar 0:2 piekāpās “Kosice”. Mihalovces vienības rindās Patriks Zabusovs un Vitālijs Pavlovs palika bez punktiem, bet Kristaps Bazevičs spēlē nepiedalījās. Rezultāts sērijā kļuvis 2-0 par labu “Kosice” komandai.