Gulbis Austrijā Kicbīeles “ATP 250” pamatturnīra pirmajā spēlē piekāpjas Veselijam

26/07/2021 20:49

Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis pirmdien Austrijā Kicbīeles “ATP 250” raudzes sacensību pamatturnīra pirmajā spēlē zaudēja Jirži Veselijam no Čehijas. Veselijs (ATP 86.) ranga 191.pozīcijā esošo Gulbi pārspēja ar rezultātu 6-4, 6-1.

Pirmajā setā Gulbim neizdevās neviena neatvairāma serve, kamēr pretiniekam tāda bija viena. Vienlaikus latvietim bija četras dubultkļūdas, kamēr Veselijs tādas nepieļāva. Gulbis nebija breikpunktu, bet pretinieks realizēja vienu no diviem breikpunktiem.

Otrajā setā Gulbis spēja veikt divas neatvairāmas serves, bet Veselijs – vienu. Vienlaikus Gulbis pieļāva divas dubultkļūdas, bet pretinieks turpināja spēlēt nekļūdīgi. Veselijam izdevās realizēt trīs no septiņiem breikpunktiem, bet latviešu tenisistam tādu nebija. Kopā Gulbis 37 no 98 izspēlēm, bet pretinieks bija pārāks 61 izspēlē.

Iepriekš pretinieki savā starpā tikušies trīs reizes, un tajās visās pārāks bijis čehu tenisists. Spēlē pirms diviem gadiem Gštādes “ATP World Tour 250” sērijas turnīra pirmajā kārtā Veselijs uzvarēja ar 7-5, 7-5. Pārējās divas savstarpējās spēles notikušas 2015.gadā. Gulbis pirmdien atjaunotajā ATP rangā zaudējis divas pozīcijas un ieņem 191.vietu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…