Gulbis: Daudzām attīstītajām valstīm nav tik būtiski, cik medaļas tiek izcīnītas OS

28/03/2024 19:31
Nokopēts
Ernests Gulbis

Latvijas tenisa savienības (LTS) prezidents Ernests Gulbis sarunā ar “Latvijas Radio” paudis viedokli par olimpiskajām spēlēm, kā arī atgādinājis par nepieciešamību nodrošināt masveidību sporta nodarbībām.

“Agrāk olimpiskās spēles, manuprāt, bija nedaudz kaut kas cits, nekā tas ir mūsdienās. Daudzām attīstītajām valstīm nav tik būtiski, cik daudz ir zelta, sudraba vai bronzas medaļas. Ir daudz būtiskāk, ja nācija ir veselīga, cilvēki nodarbojas ar sportu,” uzsver Gulbis.

“Tā dzīšanās pēc medaļām ir vai nu tādām valstīm kā Krievijai un Ķīnai kādu savu iekšējo iemeslu dēļ, vai, piemēram, Amerikai, kurai ir vienkārši foršs šovs, un var divas nedēļas apspriest, kurā vietā viņi ir ar medaļām tur tikuši,” situāciju iezīmē LTS prezidents.

“Manuprāt, ir vienkārši jāsaprot, uz ko tad mēs ejam. Vai ejam uz augstiem sasniegumiem, kur mums par katru cenu jādabū kaut kādas medaļas, kur tauta papriecājas divas nedēļas un pēc tam četrus gadus par to aizmirst. Vai mēs tomēr domājam par to, kā maksimāli daudz cilvēkus iesaistīt sportā. Ko nozīme sports? Tas vienkārši ir veselīgs dzīvesveids, tas ir dzīves ilgums,” norāda bijušais tenisists.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.07
4.15
3.37
1.86
4.48
3.83
2.6
3.7
2.5
1.25
6.25
9.5
2.5
3.4
2.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām