Gulbis: Varu piezvanīt Safinam, bet šaubos vai mēs runātu par tenisu

Ernests Gulbis, sportazinas.com
foto: REUTERS/Toby Melville

Jau ziņojām, ka Latvijas tenisists Vimbldonas čempionāta trešās kārtas mačā sestdien ar 4-6, 1-6, 6-7 (2:7) piekāpās titulētajam serbam Novakam Džokovičam. Ernests dalījies iespaidos par aizvadīto maču.

“Es jutos labi. Paši redzējāt, cik labi iesāku maču. Diezgan ātri ieguvu breiku un nenervozēju. Tieši otrādi – jutos ļoti mierīgs. Tā ir ļoti patīkama sajūta,” teica Gulbis.

Tenisists turpināja: “Otro setu atdevu pārāk viegli. Iespējams, veiksmīgais sākums ar mani izspēlēja ļaunu joku. Es sāku domāt, ka man katra izspēle jāpabeidz pēc iespējas ātrāk. Tā arī bija mana lielākā kļūda otrajā setā. Trešajā setā jau daudz labāk izskatījos garajās izspēlēs. Tas bija tas, kas man bija jādara jau otrajā setā.”

Vaicāts vai neesot iedzīvojies kādā savainojumā, jo Gulbis spēles laikā izmantoja medicīnisko pārtraukumu, Ernests atbildēja noraidoši, atzīmēdams, ka gluži vienkārši tenisists nav aizvadījis pietiekami daudz maču šajā sezonā un organismam vēl esot jāpierod pie tik intensīva spēļu ritma.

Pēc izgāztā otrā seta, Gulbis saņēmās un trešajā jau demonstrēja atzīstamu sniegumu, ko novērtēja arī arēnā sanākušie skatītāji. “Jā, es jutu kā spēles beigās skatītāji sāka just man līdzi. Tas bija patīkami un dzina mani uz priekšu. Vispār no šī turnīra varu paņemt daudz pozitīvā,” piebilda Gulbis.

Pēc šīs uzvaras Ernests atkaļ kļūs par Latvijas pirmo raketi, jo piedzīvos aptuveni 200 vietu kāpumu ATP rangā un atradīsies ap 350 vietu.

Gulbis arī ieskicēja savus nākotnes plānus. “Psiholoģiski esmu gatavs spēlēt “Challenger” sērijas turnīros. Ceru, ka arī mans ķermenis būs tam gatavs. Plānoju nospēlēt dažus turnīrus uz māla seguma Eiropā, un tad jau došos uz Ameriku, lai uzsāktu hard sezonu. Īsāk sakot, plāns man ir, taču tas ir diezgan riskants.”

Tāpat bijušais top 10 spēlētājs atzina, ka vēljoprojām esot patstāvīga trenera meklējumos, jo viņa bērnības draugs Pjotrs Ņečajevs, kas ir tikai divus gadus vecāks, esot tikai pagaidu treneris. Žurnālisti ar humoru jautājuši Gulbim vai nevajadzētu sazināties ar bijušo krievu tenisistu Maratu Safinu, kurš iepriekš sevi pieteica politikā, bet nu nolēmis tam atmest ar roku, Gulbis smejoties atbildēja: “Es varu viņam piezvanīt, bet šaubos vai saruna nonāks līdz tenisam.”

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par