Gulītei bronzas medaļa Eiropas kadetu čempionātā džudo

25/06/2022 14:31
Anna Gulīte

Latvijas pārstāve Anna Gulīte Horvātijas pilsētā Porečā Eiropas kadetu čempionātā džudo ceturtdien izcīnīja bronzas medaļu svara kategorijā līdz 57 kilogramiem. Pirmajā kārtā Gulīte bija brīva, otrajā pārspēja Melnkalnes sportisti Miu Božinoviču, bet cīņā par uzvaru C grupā – arī mājinieci Enu Ninčeviču.

Pusfinālā Gulīti ar “ippon” pieveica vēlākā uzvarētāja no Azerbaidžānas Fidana Alizada, bet cīņā par bronzu tika pieveikta slovēniete Nika Tomca. Sudraba medaļu izcīnīja ungāriete Ineza Bognāra, bet otru bronzu – itāliete Gaja Stella.

Vīriešiem svara kategorijā līdz 55 kilogramiem Jēkabs Jēkabsons pirmajā cīņā piekāpās slovākam Jozefam Tomānekam, sacensības beidzot. Vēl Latviju sacensībās pārstāvēs Ernests Laufmanis (-81 kg) un Maksims Bižāns (-90 kg).