Guntars Paste: Ozoliņam, kad viņš bija jauns, alkohols nebija traucēklis

01/09/2019 09:31
Nokopēts
Sandis Ozoliņš, www.sportazinas.com

Hokeja eksperts Guntars Paste, kurš labi pazīstams Latvijas hokeja aprindās, sarunā ar Valdi Valteru raidījumā “Ģenerāļa stūrmaņi” atklājis, ka izklaidīgs dzīves veids padomju laiku hokejā nebija nekas neparasts.

“Pilsētas leģendas” vienmēr vēstījušas, ka Paste bijis labos draugos ar daudziem hokejistiem, tajā skaitā, Sandi Ozoliņu. Valters viesim atgādināja, ka klīdušas runas, kad “Paste devies uz pasaules čempionātu līdzi Sandim, tad nekas labs tur negaida…”

“Ar Sandi mēs iepazināmies, kad viņš nonāca “Dinamo”. Viņam jau tad garšoja. Bija tāda kafejnīca “Līgo” uz Brīvības ielas, sēdējām un tur dzērām. Atceros, ka pirms spēles Sanča ieskrēja iekšā, mēs sasveicinājāmies, viņš ātri izrāva divus kokčikus – šņabi ar apelsīnu sulu. Bišķi aizkrāsoja. Domāju, jaunais perspektīvs. Teicu, šitas spēlēs hokeju. Tā sākās mūsu draudzība,” astoņdesmito gadu beigas atminas Paste.

“Kad viņš bija jauns tas (alkohols – red.) viņam nebija traucēklis. Principā, tajā laikā tādu dzīvesveidu piekopa visi hokejisti. Visi PSRS izlases produkti visi dzēra,” laikus atceras Paste, kurš jaunībā arī bija talantīgs hokejists.

Paste, kurš “Dinamo” komandai izbraukumos dodas līdzī kā atbildīgais par drošību, atklājis, ka vienības vārtsargam Kristeram Gudļevskim pirms šīs sezonas bijuši divi citi darba piedāvājumi, bet viņš izvēlējies palikt Rīgā. Paste norāda, ka par Latvijas izlases vārtu vīru interese bijusi no Ņižņijnovgorodas “Torpedo” un kāda Zviedrijas līgas kluba.

Paste intervijā atklāj daudz interesantas nianses par Kontinentālo hokeja līgu, Rīgas “Dinamo”, komandas sastāvu, naudu, Bobu Hārtliju, Latvijas hokeja cilvēkiem Maskavas “Spartak” un daudz ko citu. Plašāks materiāls pieejams ŠEIT.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām