Gutkovska klubs pazemo “Jagiellonia”, raidot piecas bumbas Šteinbora vārtos

18/12/2021 23:59
Pāvels Šteinbors

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” sestdien Čenstohovā Polijas ekstraklases 19.kārtas mačā pārspēja vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvēto Belastokas “Jagiellonia”, gūstot piecus vārtus. “Rakow” mājās sagrāva “Jagiellonia” ar 5:0 (0:0).

Gutkovskis nebija iekļauts mājinieku vienības pieteikumā spēlei, bet Šteinbors sargāja viesu komandas vārtus. Vārtus mājinieku labā 52.minūtē guva Fābiu Sturžeons, 64.minūtē izcēlās Andžejs Nevulis, 80.minūtē – Ivi Lopess, bet 82.minūtē – Mateušs Vdovjaks. Mača galarezultātu 88.minūtē ar precīzu sitienu fiksēja Zorans Arseničs – 5:0.

Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” ar 35 punktiem 19 mačos ir pakāpusies uz trešo vietu, uz ceturto nobīdot Kristera Tobera pārstāvēto Gdaņskas “Lechia” ar 33 punktiem 19 spēlēs, bet Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” ar 24 punktiem 19 dueļos ieņem 11.pozīciju 18 komandu konkurencē. Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.