Gutkovska pārstāvētā “Rakow” ar uzvaru pirmajā spēlē uzsāk UEFA KL “play-off” kārtu

18/08/2022 21:12
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Polijas vienība Čenstohovas “Rakow” ceturtdien savā laukumā svinēja uzvaru UEFA Konferences līgas kvalifikācijas “play-off” kārtas pirmajā spēlē. “Rakow” mājās ar 2:1 (1:0) pieveica Prāgas “Slavia”.

Gutkovskis laukumā devās 61.minūtē. 29.minūtē Ivi Lopess izvirzīja vadībā mājiniekus, bet 60.minūtē Tomāšs Holešs rezultātu izlīdzināja. Otros vārtus mājinieki guva uzreiz pēc Gutkovska došanās laukumā, vadību panākot Franam Tudoram, – 2:1.

Latvija šajā turnīra fāzē ir pārstāvēta ar RFS komandu, kura mērojas spēkiem ar Ziemeļīrijas meistarsacīkšu uzvarētāju “Linfield”. Dalību Konferences līgas kvalifikācijas otrajā kārtā noslēdza Latvijas vicečempione “Valmiera” un “Liepāja”, bet trešo kārtu nepārvarēja “Riga”.

Pāru uzvarētāji iekļūs UEFA Eiropas Konferences līgas atlases “play-off” kārtā, bet zaudētājiem eirokausu sezona būs beigusies.

No Latvijas vienībām vietu otrajā kvalifikācijas kārtā jau nodrošinājusi “Valmiera”, kura tajā tiksies ar Ziemeļmaķedonijas komandas Tetovas “Škendija”, kā arī “Liepāja” un “Riga”.