Gutkovska pārstāvētā “Rakow” izcīna uzvaru un nostiprinās ekstraklases līderpozīcijā

24/02/2023 23:51
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” piektdien izcīnīja uzvaru Polijas ekstraklases 22.otrās kārtas spēlē un nostiprinājās turnīra tabula pirmajā vietā. “Rakow” viesos ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja Bjalistokas “Jagiellonia” futbolistus.

Gutkovskis bija viesu komandas sākumsastāvā un laukumu pameta sešas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad rezultāts bija 2:1 “Rakow” labā. Nostabilizēties pirmajā vietā palīdzēja tas, ka tuvākā sekotāja Varšavas “Legia” viesos spēlēja neizšķirti 2:2 (1:0) ar pussarga Andreja Cigaņika pārstāvēto Lodzas “Widzew”.

Arī Cigaņiks bija savas komandas starta vienpadsmitniekā, mača 18.minūtē pret viņu spēlējušajam Pavelam Všolekam panākot 1:0 “Legia” labā. Latvijas futbolists laukumu pameta 11 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad “Wizdzew” pēc rezultāta izlīdzināšanas vēlreiz bija nonākusi iedzinējos. Vēsturisko sāncenšu derbijs aizritēja spraigā cīņā līdz pat pēdējām sekundēm un “Widzew” izdevās izraut neizšķirtu 83.minūtē pēc Bartlomeja Pavlovska soda sitiena.

Sestdien pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” mājās cīnīsies ar Radomas “Radomiak”. “Rakow” ar 52 punktiem 22 spēlēs turnīrā tabulā ir pirmajā vietā, par deviņiem punktiem apsteidzot “Legia”. “Widzew” ar 36 punktiem ir trešā, bet “Lechia” ar 22 punktiem 21 cīņā ir 14.pozīcijā 18 komandu konkurencē. Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Poznaņas “Lech”.