Gutkovska pārstāvētā “Rakow” spēlē neizšķirti Polijas futbola čempionātā

20/02/2022 18:24
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” svētdien Zabžē spēlēja neizšķirti, bet pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” svinēja uzvaru Polijas ekstraklases 22.kārtas mačos.

“Rakow” izbraukumā spēlēja 1:1 (1:1) ar Zabžes “Gornik”. Gutkovskis laukumā devās “Rakow” sākuma sastāvā un tika nomainīts 78.minūtē. Jau ceturtajā minūtē precīzs bija Pjotra Kravčika sitiens, izvirzot vadībā mājiniekus. Čenstohovas vienība atspēlējās puslaika kompensācijas laika septītajā minūtē, kad precīzs bija Ivi Lopesa izpildītais 11 metru soda sitiens – 1:1. Kompensācijas laika pirmajā minūtē bumba vēlreiz nonāca viesu vārtos, taču Bartoša Novaka vārtu guvums netika ieskaitīts pēc aizmugures stāvokļa fiksēšanas video atkārtojumā.

Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” mājās  ar 1:0 (0:0) pārspēja Poznaņas “Lech”. Tobers laukumā uz maiņu devās spēles kompensācijas laika otrajā minūtē. Vienīgos vārtus 85.minūtē guva Filips Koperskis.

Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” ar 42 punktiem 22 mačos ieņem trešo vietu, ceturtajā vietā ar 39 punktiem 22 spēlēs ir Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia”, bet vārtsarga Pāvela  Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” ar 28 punktiem 22 dueļos ieņem 11.pozīciju 18 komandu konkurencē. Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.