Gutkovska “Rakow” cieš neveiksmi Polijas ekstraklases spēlē

22/11/2021 23:39
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” komanda pirmdien Polijas ekstraklases 15.kārtas mačā piedzīvoja zaudējumu. “Rakow” izbraukumā ar 0:1 (0:0) piekāpās Krakovas “Cracovia”.

Gutkovskis spēlē iesaistījās otrā puslaika sākumā, laukumā dodoties 46.minūtē. Spēles ievadā divas dzeltenās kartītes saņēma “Rakow”, kam sekoja viena mājinieku vienībai. Otrā puslaika gaitā Krakovas komanda tika pie vēl divām dzeltenajām kartītēm. Vienīgos vārtus spēlē mājinieku labā spēles 69.minūtē guva Otars Kakabadze.

Kopvērtējumā “Rakow” ar 26 izcīnītiem punktiem 14 spēlēs ieņem ceturto vietu, no labāko trijnieka atpaliekot tikai trīs punktus. Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.