Gutkovska “Rakow” piedzīvo sāpīgu zaudējumu Polijas kausa finālā

02/05/2023 21:17
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” komanda otrdien Polijas kausa finālā Varšavā pēcspēles sitienu sērijā atzina Varšavas “Legia” pārākumu. Pamatlaiks noslēdzās bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) un vārti netika gūti arī 30 minūšu papildlaikā. Fināla uzvarētāja tika noskaidrota pēcspēles 11 metru sitienu sērijā, kurā ar 6:5 pārāki bija Varšavas futbolisti.

Jau pēc sešām spēlētām minūtēm Varšavas vienība palika mazākumā, jo pie sarkanās kartītes tika viens no “Legia” aizsargiem. Gutkovskis, kurš devās laukumā sākumsastāvā, 27.mača minūtē nopelnīja dzelteno kartīti. Otrajā puslaikā pēc spēlētām 23 minūtēm Latvijas futbolists tika nomainīts, viņa vietā laukumā dodoties Fabiānam Pjaseckim.

Pamatlaikam un pagarinājumam noslēdzoties bez precīziem sitieniem, pēcspēles sitienu sērijā pēc sešiem precīziem Varšavas komandas mēģinājumiem “Legia” vārtsargs Kacpers Tobjašs atvairīja Mateuša Vdovjaka 11 metru sitienu un atnesa laukuma saimniekiem uzvaru.

Gutkovska pārstāvētā vienība triumfēja Polijas kausa izcīņā divas iepriekšējās reizes. 2020./2021.gada sezonā Gutkovskis Polijas kausa izcīņā ar pieciem gūtiem vārtiem bija turnīra labākais bombardieris. Šosezon viņš kausā ir bez gūtiem vārtiem.