Gutkovska vārtu guvums palīdz “Rakow” sasniegt Polijas kausa pusfinālu

02/03/2021 23:51
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis otrdien guva vārtus Polijas kausa ceturtdaļfināla spēlē un palīdzēja Čenstohovas “Rakow” komandai iekļūt pusfinālā. “Rakow” viesos ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja šosezon UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā spēlējušo Poznaņas “Lech”.

Gutkovskis bija “Rakow” komandas sākumsastāvā un laukumu pameta vien pamatlaika pēdējā minūtē, kad tika nomainīts. Viesi vadībā izvirzījās spēles 70.minūtē, kad pēc Patrika Kuna piespēles no kreisās malas precīzi ar galvu sita Andžejs Ņevulis.

Astoņas minūtes vēlāk tas pats Kuns atbruņoja pretinieku laukuma vidusdaļā, pavirzījās uz priekšu un piespēlēja Gutkovskim. Latvijas futbolists pietuvojās vārtiem un ar spēcīgu sitienu no soda laukuma robežas raidīja bumbu tīklā – 2:0.

Gutkovskis ar gūtiem vārtiem atzīmējās visās četrās Polijas kausa kārtās, kurās “Rakow” komanda spēlējusi. “Rakow” Polijas ekstrklasē ieņem trešo vietu, bet “Lech” ir astotajā pozīcijā.  Otrdien Polijas kausa pusfinālu sasniedza arī Gdiņas “Arka”. Pārējās divas pusfinālistes tiks noskaidrotas trešdien. Pusfināla spēles paredzētas 7.aprīlī, bet fināls – 2.maijā nacionālajā stadionā Varšavā.