Gutkovskim neizšķirts Dienvidkorejas čempionāta spēlē

16/03/2024 11:28
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Tedžonas “Citizen” sestdien savā laukumā spēlēja neizšķirti Dienvidkorejas čempionāta trešās kārtas spēlē.

“Citizen” spēlēja 1:1 (0:0) ar Čunčonas “Gangwon” futbolistiem. Gutkovskis laukumā bija visas 90 spēles minūtes.

62.minūtē viesi izvirzījās vadībā ar Sukjonga Jona sitienu, bet 88.minūtē izlīdzinājumu panāca Peniels Mlapa. Ar diviem punktiem trīs spēlēs “Citizen” turnīra tabulā ieņem devīto vietu 12 komandu konkurencē.

Augustā Gutkovskis treniņa laikā sarāva ceļgala krusteniskās saites, un viņam tika veikta operācija. “Citizen” 2023.gada sezonu bez Gutkovska ierindā noslēdza astotajā pozīcijā un saglabāja vietu spēcīgāko līgā.