Gutkovskim neizšķirts Polijas čempionāta spēlē

29/09/2021 20:01
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” trešdien cīnījās neizšķirti Polijas ekstraklases pārceltajā ceturtās kārtas spēlē. “Rakow” mājās cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar Radomas “Radomiak”. Gutkovskis spēli sāka sākumsastāvā un laukumā pavadīja 72 minūtes, otrajā puslaikā pie rezultāta 1:2 tiekot nomainīts.

Mājiniekiem vārtus guva Ivi Lopess un Sebastians Musjoliks, bet pretiniekiem ar diviem precīziem sitieniem atzīmējās Mauridess Roke Žuniors.

Pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” ar 16 punktiem deviņās spēlēs ieņem trešo vietu, “Rakow” ar 15 punktiem astoņos dueļos ir piektā, bet vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” ar 12 punktiem deviņos mačos ieņem septīto pozīciju 18 komandu konkurencē. Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.