Gutkovskim neizšķirts Polijas futbola čempionāta spēlē

19/03/2022 18:37
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis sestdien kopā ar Čenstohovas “Rakow” komandu savā laukumā spēlēja neizšķirti Polijas ekstraklases 26.kārtas mačā. “Rakow” mājās ar Polijas čempioni Varšavas “Legia” cīnījās neizšķirti – 1:1 (0:1). Gutkovskis maču sāka sākumsastāvā un tika nomainīts 81.minūtē.

45.minūtē viesus vadībā izvirzīja Pavels Všoleks. Izlīdzinājumu Čenstohovas klubs panāca 71.minūtē, kad vārtus pēc 11 metru soda sitiena guva Ivi Lopess – 1:1. 83.minūtē mājinieki palika mazākumā pēc Jaņņa Papanikolau otrās dzeltenās kartītes, bet rezultāts vairs nemainījās.

Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” mājās ar 2:0 (1:0) pieveica Lenčnas “Gornik”. Tobers laukumā aizvadīja visu spēli. Vārtus pirmā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē iesita Kristians Klemenss, bet pārsvaru 77.minūtē dubultoja Lukašs Zvolinskis.

Vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” izbraukumā ar 0:3 (0:0) zaudēja Poznaņas “Lech”. Šteinbors palika rezervē. Vārtus 47.minūtē guva Mīkaels Ishaks, 53.minūtē – Žuāu Amarals un 72.minūtē – Davids Kovnackis.

Čenstohovas “Rakow” ar 52 punktiem 26 mačos ieņem otro vietu, ceturtā ar 43 punktiem 26 cīņās ir “Lechia”, bet Belastokas “Jagiellonia” ar 30 punktiem 26 spēlēs ieņem 14.pozīciju 18 komandu konkurencē. Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.