Gutkovskim neizšķirts pret ekstraklases pastarīti

31/10/2021 18:22
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” komanda svētdien cīnījās neizšķirti Polijas ekstraklases 13.kārtas spēlē. “Rakow” viesos spēlēja 0:0 (0:0) ar pēdējās pozīcijas īpašnieci Lenčnas “Gornik”.

Gutkovskis bija viesu sākumsastāvā un spēlēja līdz 73.minūtei, kad tika nomainīts. Pirmā puslaika sākumā viņš izpildīja bīstamu sitienu ar galvu, bet pretinieku vārtsargs bija uzdevumu augstumos. “Rakow” bija iespēja izcīnīt uzvaru, taču pirmā puslaika kompensācijas laikā Frans Tudors nerealizēja 11 metru soda sitienu, turklāt pēc atlēkušās bumbas iegūšanas tā tika raidīta krietni pāri vārtiem.

Savainojuma dēļ joprojām nevar spēlēt pussargs Kristers Tobers, kura pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” sestdien viesos ar 2:0 (0:0) uzvarēja Poznaņas “Warta”. Tāpat traumas dēļ nespēlēja vārtsargs Pāvels Šteinbors, kura pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” mājās spēlēja neizšķirti 3:3 (0:2) ar Glivices “Piast”.

“Lechia” ar 26 punktiem 13 spēlēs ieņem otro vietu, “Rakow” ar 25 punktiem 12 mačos ir trešā, bet “Jagiellonia” ar 17 punktiem 13 dueļos ieņem devīto pozīciju 18 komandu konkurencē. Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.